Каталог товарів

[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=»new-sld-1″][/vc_column][/vc_row][vc_row woodmart_disable_overflow=»1″ css=».vc_custom_1496402498927{margin-bottom: 8vh !important;}» el_class=»bg-bottom»][vc_column css=».vc_custom_1496220821354{padding-top: 0px !important;}»][woodmart_title tag=»h1″ size=»medium» title=»Аналог Лего — конструктори Lepin в Україні»][woodmart_categories orderby=»ID» order=»ASC» style=»masonry-first» categories_design=»alt» spacing=»20″ hide_empty=»» number=»12″ ids=»»][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs spacing=»4″ gap=»2″ alignment=»center» active_section=»1″ el_class=»top_products»][vc_tta_section tab_id=»1537569541867-bc3cf390-c6d2″ title=»Найпопулярніші товари»]

[/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Конструктори Лего і їх повний аналог — конструктори Лепін: характеристики і ціна

Серед дитячих конструкторів лідируюче місце посідають всесвітньовідомі набори Лего, призначені для складання різноманітних об’єктів — будинків, машин, рухомих роботів та ін.

Історія

Компанію LEGO у 1932 році заснував колишній столяр Оле Крістіансен, і попервах його підприємство виготовляло дерев’яні іграшки для дітей, що вирізнялися простотою виконання та недорогою ціною. Перші ж пластмасові конструктори LEGO були випущені тільки через 17 років. Основу наборів склали «автоматичні скріплюючі блоки», як їх назвав сам Оле Крістіансен.

Торгова марка Лего була офіційно зареєстрована в Данії у 1954 році. Цікаво, що деталі модульного конструктора, створені понад півстоліття тому, залишаються сумісними з випущеними сьогодні, хоча за ці роки відбулися величезні зміни стостовно якості пластика, розміру і дизайну елементів.

Зо два десятки років кубики «Лего» використовувалися тільки для «спорудження» будинків. Перший набор, з якого можна було зібрати автомобіль, був випущений у 1961 році. А ще через 17 років (у 1978-му) з’явилися прообрази сучасних лего-чоловічків. Відтоді їх розійшлося по світу понад чотири мільярди.

Деталі LEGO

Всі набори LEGO — це блочні конструктори: кожен пластмасовий елемент являє собою порожнистий блок з шипами або наскрізними отворами, за допомогою яких він з’єднується з іншими «цеглинками» . Крім того, практично в усі набори входять і цільні елементи, які не потрібно збирати: колеса, датчики, міні-фігурки Лего.

Виробництво наборів Лего

Заготовки для деталей LEGO штампують з однакового АБС-пластика (потрібний кольоровий пігмент додають у формувальні машини). Всі пластмасові елементи виготовляються з точністю до десяти мікрон.

Крім Данії, виробничі потужності Лего розташовані в Чехії, Мексиці і Китаї.

Асортимент

Асортимент конструкторів LEGO величезний. Якщо у 1966 році датська компанія випускала розвиваючі набори для дітей, з яких можна було зібрати 57 споруд і 25 машин, то в даний час налічується більше 50 серій Лего. Правда, на сьогоднішній день багато з них зняті з виробництва, а деякі серії замінені іншими. Зокрема:

  • замість «Belville» з 2010 року випускається «Friends»;
  • з серії «Бетмен», знятої з виробництва в 2008 році, деякі моделі увійшли в нову серію «Super heroes»;
  • замість «Ninja», починаючи з 2011 року, випускається «Ninjago».

У той же час є постійні серії, історія яких обчислюється вже десятиліттями. Зокрема, це:

  • Серія Лего Зоряні Війни, випущена за мотивами телесаги «Star wars» — перший набір був представлений в кінці минулого століття. Ліцензія на випуск блочних конструкторів цієї серії продовжена до 2022 року.
  • Модульні набори серії Лего Технік випускаються з 1961 року. Це конструктори середньої і високої складності складання, розраховані на дітей старше десяти років. Багато моделей, особливо великі, на кілька тисяч деталей, цікаво збирати і дорослим. Серію складають зменшені копії реальних позашляховиків, легкових і вантажних автомобілів, поїздів, спецтехніки. Як правило, вони виконують основні функції, притаманні прототипам (екскаватор забезпечений функціонуючим ковшем, кран — потужною лебідкою; позашляховик — незалежною підвіскою і повним приводом).

З 2011 року випускаються блочні конструктори Лего «Пірати Карибського моря». В основі серії лежить однойменна кіноепопея про пригоди Джека Горобця. Моделі кораблів, представлені в серії LEGO Pirates of the Caribbean, крім того, що красиво виглядають, ще й ретельно деталізовані, що забезпечує їхню схожість з кінематографічними прототипами.

Вартість

На жаль, через високу ціну купити конструктор Лего в Україні може далеко не кожна сім’я — вони не належать до дешевих іграшок. У зв’язку з цим з’явилися аналоги ЛЕГО, але якість багатьох бюджетних реплік залишає бажати кращого (деталі погано підігнані, є задирки, а зібрана модель під час гри розвалюється).

Однак, в останнє десятиліття були розроблені і дуже якісні аналоги LEGO, зокрема, китайські блочні конструктори Лепін.

Конструктори Lepin

Ці конструктори випускаються з 2006 року і вже встигли потіснити на світовому ринку схожі набори інших виробників. Навіть була думка, що сама компанія Lego вирішила випустити клони аналогічної якості, але за нижчою ціною, щоб завоювати нові ринки збуту. Річ у тім, що китайський виробник настільки точно копіює конструктори Лего, що створюється враження, ніби компанії Lepin доступні всі креслення і технологічні карти Лего. Правда, представники останньої заперечують свою причетність до трюку з клонами.

У будь-якому разі, китайський аналог справді дуже високої якості. Про це свідчать і відгуки споживачів.

Олег: Для мене дуже важлива сумісність деталей конструкторів Lego і Lepin, оскільки я вже маю кілька наборів Лего. В них мене влаштовує все, крім ціни. Хотілось би, щоб за необхідності елементи китайського аналога можна було з’єднувати з оригінальними деталями. Ризикнув і не пошкодував! Все підійшло як рідне. До якості пластику також нарікань немає.

Микола: До всіляких реплік і дешевих китайських аналогів завжди ставився скептично. Але як виявилося, даремно. Останнім часом китайці дуже виросли в плані якості (або вони завжди вміли робити справді хороші речі, просто нам поставляли туфту). Я придбав військовий хаммер Лепін. Машина — звір!

Валентина Сергіївна: придбала синові на подарунок конструктор Лепін «Сокіл Тисячоліття» серії «Зоряні війни» (замовив на своє повноліття). Спочатку хотіла купити Лего, та зупинила його ціна — близько 25 тисяч гривень. А Лепін — втричі дешевше. Довго мучилася, сумнівалася, вирішила порадитися з сином. Він сказав, що бренд йому не важливий — головне, щоб усе було якісно. Замовила Lepin на свій страх і ризик. «Сокіл» вже майже зібраний (машина велика, важить близько 11 кг). Син каже, всі деталі підігнані ідеально, все збігається, нічого не відвалюється, збирати — одне задоволення!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]