Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином 2080trade.com (надалі «Продавець»), і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), який називається в подальшому «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки товарів (конструкторів, дитячого одягу тощо, в подальшому «товару»), Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом “усної угоди” і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

“Інтернет-магазин” – сайт Продавця, створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу після того, як Покупець ознайомився із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

“Продавець” – організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа-підприємець, яка здійснює продаж товару.

“Товар” – продукція, запропонована до продажу і розміщена на сайті 2080trade.com.

“Покупець” – фізична або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті 2080trade.com.

“Одержувач” – фізична або юридична особа, визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.

“Акцепт” – повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

“Замовлення” – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті 2080trade.com, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт 2080trade.com.

3.1.2. У вартість замовлення не входить ціна доставки.

3.1.3. Доставка товару оплачується окремо за тарифами логістичної компанії, що здійснює таку доставку. З вартістю і умовами всіх видів доставки можна ознайомитися на сайті логістичної компанії.

3.1.4. Продавець не надає інформацію про вартість доставки товару і не несе відповідальність за терміни доставки.

3.1.5. Якщо замовлення було оформлено в робочий день до 15.00, відправлення товару покупцеві здійснюється в цей же день.

3.1.6. Якщо замовлення було оформлено після 15:00, товар може бути відправлений в цей або наступний робочий день (інформацію про терміни відправки можна додатково уточнити у адміністратора інтернет-магазину по одному з телефонів, зазначених на сайті Продавця).

3.1.7. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Покупець оплачує вартість замовлення готівкою при отриманні (післяплатою) або шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий (картковий) рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті 2080trade.com, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право анулювати замовлення до того моменту, поки товар не відправлений.

3.2.5. Покупцеві інформація про відправку замовлення відправляється у вигляді смс-повідомлення, в якому вказується номер товаро-транспортної накладної.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець сплачує додатково. 

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. Відправка замовлення виконується після додаткового узгодження з Покупцем по телефону, який вказаний Покупцем у замовленні.

3.3.2. Внести зміни в замовлення Покупець може не пізніше, ніж за 2 години до відправлення товару. Якщо товар вже відправлений, скасувати його доставку неможливо.

3.4. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. Відправка товару у вихідні і святкові дні не здійснюється.

3.5. Конфіденційне замовлення.

3.5.1. Конфіденційним вважається замовлення, якщо Покупець і Одержувач – не одна особа, і Покупець не хоче, щоб Одержувач заздалегідь знав про замовлення (наприклад, товар купується в якості подарунка).

3.5.2. При оформленні конфіденційного замовлення Покупець по телефону попереджає адміністратора магазину про те, що не потрібно додатково зідзвонюватись з Одержувачем за номером, вказаним в замовленні.

3.5.3. Покупець несе повну відповідальність за надану інформацію в інтернет-магазин.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін доставки товару залежить від місця розташування отримувача та умов роботи логістичної компанії, що здійснює доставку. Консультацію щодо ОРІЄНТОВНИХ термінів доставки Покупець може отримати у адміністратора Інтернет-магазину по телефону.

4.3. Замовлення вважається виконаним в момент його передачі Одержувачу / Покупцеві.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

5.1. Продавець виконує замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо зовнішній вигляд товару (зокрема, його колір) трохи відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.

5.3. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті, носять довідковий характер. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Одержувач / Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши кур’єру причину повернення.

6.3. Покупець має право оформити лист з рекламацією використовуючи форму зворотного зв’язку на сайті або за адресою електронної пошти, вказавши причину і надавши відповідні опис і фотознімки.

6.4. Правила повернення товару розміщені на сайті Продавця в розділі «Обмін / Повернення».

6.5. У разі заміни або повернення товару Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому було доставлено.

8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Оферти.

8.2. Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов’язань за цим Договором.

8.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладений вже діє між Покупцем і Продавцем Договір, і ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця / отримувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики пов’язані із втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

10.3. Продавець має право передавати свої права та обов’язки по виконанню замовлень третім особам, які не звільняються від відповідальності.

10.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем.

10.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.